úvodná stránka                                                                centrálne vysávače                                                      centrálne vysávače Elektrolux

 

Centrálne vysávače SMART

Odborné poradenstvo, predaj, informácie,montáž

         

 

 

                                         

späť na úvodnú stránku

 

         

 

 

 

Čisté domáce prostredie :

- zlepšenie zdravotného stavu alergikov a to i bez používania liekov, obmedzujú alergické symptóny spôsobené

vnútorným vzduchom v miestnostiach 
- centrálny vysávač bez zbytkov odstráni špinu, roztoče, peľ, zvieracie výtrusy von mimo byt , vysávaný prach necirkuluje v miestnosti a tým je nadradený konvenčným vysávačom v podpore ochrany proti alergickým symptómom.

Princíp centrálneho vysávania :

- Centrálny vysávací systém používa potrubie v priemere 50 mm inštalované v stenách alebo podlahách Vášho domu, ktorým sa odnáša prach, špina a alergény preč z obytných priestorov do zbernej nádoby agregátu a zostatkové mikročastice sú vyfukované von mimo dom, čím je dosiahnutá 100% účinnosť.
Umiestnenie agregátu je prevažne situované do garáže alebo prízemia rodinného domu.
Zariadenie sa uvedie do činnosti jednoduchým zasunutím koncovky ľahkej sacej hadice, obvykle deväťmetrovej dĺžky, do najbližšej stenovej zásuvky ( z pravidla postačí 3 až 5 zásuviek v dome).
Potom si zvolíte vhodnú kefu či nástavec a ste pripravený k upratovaniu. S flexibilnou hadicou je možné dosiahnuť a precízne upratať všetky kúty Vášho bytu.

Inštalácia centrálneho vysávača :

- Centrálny vysávač sa prevažne inštaluje do novostavieb alebo pri rekonštrukcii starších objektov. Nie je však zložité ich inštalovať aj do už dokončených domov či bytov. 

Pred vlastnou inštaláciou potrubného rozvodu je nutné si rozvrhnúť rozmiestnenie jednotlivých hadicových vstupov a to tak, aby z každého vstupu bolo možné obsiahnuť čo možno najväčšiu podlahovú plochu a tým si uľahčiť upratovanie.

Potrubný systém sa skladá z trubiek, odbočiek a kolien 30°, 45°, 90°, ktoré do seba presne zapadajú. Lepí sa špeciálne dodávaným lepidlom. Montáž potrubného vedenia nie je zložitá avšak doporučujeme ju prenechať preškoleným montérom.

 

KONTAKT :

Juraj Smolík, Bratislava

MOBIL :   +421 903 066 611

e-mail : smolik@padro.sk